10 yıldan fazla bir süredir şirketlerin finansal ve marka hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. Değer odaklı bir SEO ajansıdır.

İLETİŞİM
Google Hizmetleri

350$ Dolarlık Eşikli Hesap (Google Adwors) Nedir ?

350$-Dolarlık-Eşikli-Hesap-(Google Adwors)-Nedir

350$ Dolarlık Eşikli Hesap (Google Adwors) Nedir ?

Merhabalar bugün 350$ dolarlık eşikli (Google Adwors) hesaplar nedir ne için kullanılır hakkında bilgi vereceğim.

350$ dolarlık eşikli hesaplar Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere vb: ülkeler üzerinden proxy ile kayıt olunup 350 dolarlık ve 150 dolarlık kupon alınıp açılan hesaplardır bu hesaplar legal olmamakla beraber illagal yöntemlerle açılan bir sistemdir. Sakıncalarından ziyade kullanıcılar genellikle bu hesapları cuzi miktarlarda paralar ödeyip 1 ay boyunca toplam 500 dolarlık bakiyeyi bitirmektir. Rekabeti yüksek olan sektörlerde tam anlamıyla dezavantajından çok anvantajı olmaktadır.

Bu gibi hesaplarda hesap açmak çok iyi görünse bile daha çok dezavantajı olmaktadır. Bu tür hesaplarda reklam çıkmak alan adınızı risk altına sokmaktadır. Direk alan adınızla bu tür eşikli hesaplarda alan adınızla reklam çıkmamanızı tavsiye ediyorum. Bu işlem için free domain ile cloker kullanmanız sizin için çok yararlı olmaktadır.

Bu hesapları sağlam kişilerden işinin ehli ads ve adwors bilgisi olan çok sağlam kişilerden almanızı tavsiye ediyorum.

Eğer isterseniz sitemiz iletişim telefon numarasından Whatshapp üzerinden ulaşıp bizimle iletişime geçip detaylı bilgi verebiliriz. Bu işlemi sizler için yapıp teslim ederiz.

Detaylı Bilgi için: Tekno-Medya.com sitemizden ulaşabilirsiniz.

Author

Teknomedya

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir