10 yıldan fazla bir süredir şirketlerin finansal ve marka hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. Değer odaklı bir SEO ajansıdır.

İLETİŞİM

Web Sitesinin önemi ; İnternet bir çok bilgisayar sisteminin birbirine bağlı olduğu, dünya çapında yaygın olan ve sürekli büyüyen bir iletişim ağıdır.1970’li yılların başında önde gelen firmalar internet ağına ilk adımlara tarak markaları için ileriye dönük altın niteliğinde bir yatırım yaptılar. 1970’li yıllardan başlayan bu akım Türkiye genelinde 1990’lı yıllarda yaygınlaşmaya başlamış olup hala devam etmektedir. Özellikle alan adı konusunda anlamlı anahtar kelime içeren isimler ile yüksek bütçeler ortaya çıkmaktadır. Bunu karşın hala günümüzde internet sitesine sahip olmayan markalar bulunmaktadır. 

Günümüzde internet üzerinden potansiyel müşteri oranı markanızın reklamı için kaçınılmaz bir gerçektedir.

Internet yaşantımızı elektrik, matbaa, telefon kadar değiştirdi. Yalnızca bir iletişim aracı değil, bir çoğumuz için günlük hayatın bir parçası haline geldi. Bu teknoloji yardımıyla pek çok konuyla ilgili bilgiye kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde erişilebiliyoruz. Müşterilerinizin de size ulaşması sizinle iletişime geçmesi için internet üzerinde bir web sitesi şart oldu.

Internet kullanımı yaygınlaştıkça markaların internet üzerindeki çalışmaları aynı oranla artış gösterdi. Artık Markaları müşteriler çok büyük bir çoğunluğu internet sitesi üzerinden bulmakta, yol tarifi alarak yerinde ziyaret etmektedirler. Bütün bu artılarının yanında Internet, işletmelerin esnaf rekabetini sanal ortama taşıdı.

Internetin yaygınlaşmasına en çok katkıda bulunan faktörlerden biri de e-Ticaret’tir. Web Sitesinin önemi en çok burada ortaya çıkıyor.E-Ticaret sitesi sayesinde, dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir sanal alışveriş merkezinden istenilen ürün sipariş edilmekte ve birkaç gün içinde bu ürün teslim alınabilmektedir. Sizde firmanıza ait bir e-ticaret sitenine sahip olabilirsiniz.

Ülkemizde çoğu göz ardı edilen fiziksel engelliler, Internet ve e-Ticaret sayesinde daha rahat alışveriş yapabildikleri gibi, oturdukları yerden tüm dünya ile iletişim kurabilmektedirler.

Teknoloji biz istesek de istemesek de kendi kültürünü oluşturmaktadır. Bu Internet için de böyledir. İsterseniz Kişisel web sitesi açarak insanların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Her şey de olduğu gibi Internet kullanımında da aşırıya kaçmayıp bu önemli iletişim aracını kendi faydamıza kullanabiliriz.

Web Sitesi için bizden teklif alın > Teklif Alın

Author

Teknomedya

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir